DELL, 450GB SAS 15K RPM 3.5IN, P/N R749K
| Condition | Certified |
|---|
Original price was: $312.00.$64.99Current price is: $64.99.
| Product Description | Dell - hard drive - 450 GB - SAS |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | 90 days warranty |
| Type | Hard drive - internal |
| Capacity | 450 GB |
| Spindle Speed | 15000 rpm |
| Interface | SAS |
| Manufacturer | DELL |
| MPN | R749K |
| Alternative MPNs | HP R749K, Seagate R749K |
| Common Name | Dell - hard drive - 450 GB - SAS |
| Description | 450GB SAS 15K RPM 3.5IN |
| Amazon ASIN |
B003JPAKXK
B005CIO06U
B011ZAZ9ZY
B014VUC5RA
B01BT8UZPG
|
| List Price |
$312.00
|
| Category |
Hard Drives
|
| Product Line | Dell |
Questions? Contact us via Live Chat,
[email protected] or
Toll Free (800) 905-7329.
Currently buying & supplying IT in over
100 countries and counting!
