EMC - Hard drive - 900 GB - 3.5" - SAS 6Gb/s - 10000 rpm - for VNX 5500, 5700, 7500
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Condition | Certified |
Original price was: $1,865.00.$169.99Current price is: $169.99.
| Product Description | Dell EMC - hard drive - 900 GB - SAS 6Gb/s |
|---|---|
| Form Factor | 3.5" |
| Type | Hard drive |
| Data Transfer Rate | 600 MBps |
| Capacity | 900 GB |
| Spindle Speed | 10000 rpm |
| Interface | SAS 6Gb/s |
| Designed For | VNX 5500, 5700, 7500 |
| Manufacturer | EMC |
| MPN | VX-VS10-900 |
| Common Name | EMC - hard drive - 900 GB - SAS 6Gb/s |
| Description | EMC - Hard drive - 900 GB - 3.5" - SAS 6Gb/s - 10000 rpm - for VNX 5500, 5700, 7500 |
| Amazon ASIN |
B01AU2R9KQ
|
| List Price |
$1,865.00
|
| Category |
Hard Drives
|
| Product Line | Dell EMC |
Questions? Contact us via Live Chat,
[email protected] or
Toll Free (800) 905-7329.
Currently buying & supplying IT in over
100 countries and counting!
