Dell - hard drive - 600 GB - SAS 15K RPM LFF HDD DISC
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Condition | Certified |
Original price was: $514.00.$149.99Current price is: $149.99.
| Product Description | Dell - hard drive - 600 GB - SAS |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | 90 days warranty |
| Type | Hard drive - internal |
| Capacity | 600 GB |
| Spindle Speed | 15000 rpm |
| Interface | SAS |
| Pricing Type | Refurbished |
| Designed For | PowerEdge R410 (3.5"), R510 (3.5"), R710, T410 (3.5"), T610 (3.5"), T710 (3.5")
|
| Manufacturer | DELL |
| MPN | W347K |
| Alternative MPNs | IBM W347K, Seagate W347K |
| Common Name | Dell - hard drive - 600 GB - SAS |
| Description | 600GB SAS 6GB/S 15K RPM LFF HDD DISC |
| Amazon ASIN |
B00L9NSLKI
B012XMU6NS
B014RO5EQ4
B014VTYHTU
B01LXAJX2F
B01M5GHHN7
|
| List Price |
$514.00
|
| Category |
Hard Drives
|
| Product Line | Dell |
Questions? Contact us via Live Chat,
[email protected] or
Toll Free (800) 905-7329.
Currently buying & supplying IT in over
100 countries and counting!
