A Seagate Seagate Exos 2.5 HDD az egyetlen 2.5 hüvelykes, nagyvállalati kategóriájú merevlemez, amely kapacitást és vállalati megbízhatóságot biztosít az iparág legalacsonyabb wattonkénti teljesítménnyel a tárhelyigényes, közeli alkalmazásokhoz.
| Súly | 2.2 lbs |
|---|---|
| Állapot | Vizsgázott |
Eredeti ára: 642.00 USD volt.$269.99Jelenlegi ára: 269.99 USD.
| Marketing szöveg | A Seagate Exos 2.5 HDD az egyetlen 2.5 hüvelykes, nagyvállalati kategóriájú merevlemez, amely kapacitást és vállalati megbízhatóságot biztosít az iparág legalacsonyabb wattonkénti teljesítménnyel a tárhelyigényes, közeli alkalmazásokhoz. |
|---|---|
| Kulcsértékesítési pontok | Maximalizálja az adatközpont területét az előző generációhoz képest kétszeres tárolókapacitással
Segít csökkenteni a TCO-t a legnagyobb kapacitású 2.5 hüvelykes meghajtóval, az iparág vezető energiahatékonyságával Kategóriájában a legjobb teljesítményt nyújtja a 2.5 hüvelykes, sorközeli meghajtóhoz, tartós átviteli sebességgel Biztonságos tömeges adattárolást biztosít a Seagate Secure Drive technológiákkal |
| Termék jellemzők | A Seagate Exos 2.5 HDD-k csökkentik a gigabájtonkénti hűtési és energiaköltségeket azáltal, hogy nagy kapacitást csomagolnak egy alacsony fogyasztású SFF-meghajtóba. A mellékelt Seagate PowerChoice technológia tovább csökkentheti az energiaköltségeket azáltal, hogy felhatalmazza az IT-szervezeteket arra, hogy rendszereiket az optimális teljesítmény és energiafogyasztás érdekében alakítsák ki. Ez akár 54%-os energiamegtakarítást is eredményezhet a hagyományos 3.5 hüvelykes meghajtókhoz képest, és potenciálisan 1 wattnál kisebb teljesítmény mellett üzemel üresjáratban. A PowerChoice a T10-kompatibilis energiagazdálkodási szabványon alapul.
A Seagate Exos 2.5 HDD-k segítségével további vállalati tárhelyet telepíthet az adatközpont bővítése nélkül. Ez a modell segíthet sok adat tárolásában ugyanazon a lábnyomon. |
| termékleírás | Seagate Exos 7E2000 ST2000NX0243 - merevlemez - 2 TB - SATA 6 Gb/s |
| Form Factor | 2.5" SFF |
| Gyártói garancia | 5 év garancia |
| Jellemzők | PowerChoice, Secure Drive, Seagate RAID Rebuild, Alacsony halogén |
| típus | Merevlemez - belső - nearline |
| Adatátviteli sebesség | 600 MBps |
| Kapacitás | 2 TB |
| Orsó sebessége | 7200 rpm |
| Pufferméret | 128 MB |
| Felület | SATA 6Gb / s |
| Gyártó | Seagate |
| MPN | ST2000NX0243 |
| UPC / EAN | 0763649044902 |
| Gyakori név | Seagate Enterprise Capacity 2.5 HDD ST2000NX0243 - merevlemez - 2 TB - SATA 6 Gb/s |
| Leírás | 2TB ENT CAP 2.5 HDD SATA 7200 RPM 128MB 2.5IN |
| Amazon ASIN | |
| Listaár |
$642.00
|
| Kategória |
Merevlemezek
|
| Product Line | Seagate Exos 7E2000 |
| Modell | ST2000NX0243 |
Kérdések? Lépjen kapcsolatba velünk a következőn keresztül Élő chat,
[e-mail védett] or
Ingyenes (800) 905-7329.
Jelenleg IT vásárlás és beszerzés több mint
100 ország és a szám!
