2 TB SAS 7200 RPM 6 GB NL 3.5 hüvelykes HS HDD
| Súly | 2.2 lbs |
|---|---|
| Állapot | Vizsgázott |
Eredeti ára: 629.00 USD volt.$199.99Jelenlegi ára: 199.99 USD.
| termékleírás | IBM - merevlemez - 2 TB - SAS |
|---|---|
| Form Factor | 3.5 " |
| típus | Merevlemez - hot-swap |
| Adatátviteli sebesség | 600 MBps |
| Kapacitás | 2 TB |
| Orsó sebessége | 7200 rpm |
| Felület | SAS |
| Valamire tervezve | System x3200 M2 (3.5"); x3200 M3 (3.5"); x3250 M2 (3.5"); x3250 M3 (3.5"); x3350 (3.5"); x3620 M3; x3630 M3 7377 (3.5") |
| Gyártó | Lenovo |
| MPN | 42D0767 |
| Alternatív MPN | IBM 42D0767 |
| UPC / EAN | 0883436077132 |
| Gyakori név | Lenovo - merevlemez - 2 TB - SAS |
| Leírás | 2 TB SAS 7200 RPM 6 GB NL 3.5 hüvelykes HS HDD |
| Listaár |
$629.00
|
| Kategória |
Merevlemezek
|
| Product Line | Lenovo |
Kérdések? Lépjen kapcsolatba velünk a következőn keresztül Élő chat,
[e-mail védett] or
Ingyenes (800) 905-7329.
Jelenleg IT vásárlás és beszerzés több mint
100 ország és a szám!
