| Gyártó | Lenovo |
| MPN | 90Y8872 |
| Alternatív MPN-ek | IBM 90Y8872, Tech Forrás 90Y8872 |
| UPC / EAN | 0883436235594 |
| Gyakori név | Lenovo Gen2 - merevlemez - 600 GB - SAS 6Gb/s |
| Leírás | 600 GB 90Y8872 SAS 10000 RPM 2.5 hüvelykes 6 GBPS SFF G2HS HDD |
| Amazon ASIN |
B00QF0WW2S
|
| Listaár |
$579.00
|
| Kategória |
Merevlemezek
|
| Product Line | Lenovo |
| Modell | Gen2 |
| Állapot | Vizsgázott |
|---|
Eredeti ára: 579.99 USD volt.$149.99Jelenlegi ára: 149.99 USD.
| Marketing szöveg | Ez a 10,000 6 fordulat/perc sebességű, 2.5 Gb/s-os XNUMX hüvelykes üzem közben cserélhető SAS-meghajtó a legnagyobb teljesítményt nyújtja. Kiemelkedő megbízhatóságot biztosít, amely lehetővé teszi a RAID-környezetben történő működést anélkül, hogy az alkalmazások teljesítményét vagy elérhetőségét veszélyeztetné. |
|---|---|
| Kulcsértékesítési pontok | Forrócsere
A 2.5 hüvelykes, karcsú forma optimalizálja a tárolási kapacitást 10,000 ford./perc fordulatszám a teljesítmény optimalizálása érdekében |
| termékleírás | Lenovo Gen2 - merevlemez - 600 GB - SAS 6Gb/s |
| Form Factor | 2.5" SFF |
| Gyártói garancia | 1 év garancia |
| Jellemzők | Védelmi információ (PI), SMART |
| típus | Merevlemez - hot-swap |
| Adatátviteli sebesség | 600 MBps |
| Kapacitás | 600 GB |
| Orsó sebessége | 10000 rpm |
| Felület | SAS 6 Gb/s |
| Valamire tervezve | BladeCenter HS23 7875 (2.5"); System x3100 M5 (2.5"); x3300 M4 (2.5"); x3500 M4 (2.5"); x3530 M4 (2.5"); x3550 M4 (2.5"); x3650 M4 (2.5"); x3650 M4 HD (2.5") |
Kérdések? Lépjen kapcsolatba velünk a következőn keresztül Élő chat,
[e-mail védett] or
Ingyenes (800) 905-7329.
Jelenleg IT vásárlás és beszerzés több mint
100 ország és a szám!
