Ezek a SAS-meghajtók a vállalati szintű teljesítmény és a csökkentett energiafogyasztás erőteljes kombinációját kínálják, amely az igényes, nagy teljesítményű számítástechnikához és a kritikus fontosságú környezetekhez szükséges.
| Súly | 2.2 lbs |
|---|
Eredeti ára: 299.99 USD volt.$99.99Jelenlegi ára: 99.99 USD.
| Marketing szöveg | Ezek a SAS-meghajtók a vállalati szintű teljesítmény és a csökkentett energiafogyasztás erőteljes kombinációját kínálják, amely az igényes, nagy teljesítményű számítástechnikához és a kritikus fontosságú környezetekhez szükséges. |
|---|---|
| Kulcsértékesítési pontok | Rendkívül hűvös működés
Kettős port, full duplex csatlakozás Nagy teljesítményű |
| Termék jellemzők | A kis mérettényező nagyobb légáramlást tesz lehetővé a rendszerben, ami alacsonyabb hűtési költségeket eredményez. Egy olyan környezetben, ahol a hely és az energia korlátozott, a WD XE meghajtók ideálisak a nagy teljesítményű számítástechnikai megoldásokhoz, például korlátozott teljesítményű adatközpontokhoz, adatbázis-tranzakció-feldolgozáshoz, rack-, torony- és blade-szerverekhez.
Nagyobb megbízhatóságot, teljesítményt és adatelérhetőséget kínál azáltal, hogy kiküszöböli az egyetlen hibapontot, a magas rendelkezésre állású, kritikus fontosságú vállalati rendszerekhez tervezve. |
| termékleírás | WD Techsource XE WD9001BKHG - merevlemez - 900 GB - SAS 6Gb/s |
| Form Factor | 2.5 " |
| Gyártói garancia | 5 év garancia |
| Jellemzők | Rotary Acceleration Feed Forward (RAFF), NoTouch rámpaterhelés technológia |
| típus | Merevlemez - belső |
| Adatátviteli sebesség | 600 MBps |
| Kapacitás | 900 GB |
| Orsó sebessége | 10000 rpm |
| Pufferméret | 32 MB |
| Felület | SAS 6 Gb/s |
| Gyártó | Tech Source |
| MPN | WD9001BKHG |
| Alternatív MPN | Western Digital WD9001BKHG |
| Gyakori név | WD Techsource XE WD9001BKHG - Merevlemez - 900 GB - belső - 2.5" - SAS 6Gb/s - 10000 rpm - puffer: 32 MB |
| Leírás | WD Techsource XE WD9001BKHG - Merevlemez - 900 GB - belső - 2.5" - SAS 6Gb/s - 10000 rpm - puffer: 32 MB |
| Listaár | |
| Kategória |
Merevlemezek
|
| Product Line | WD Techsource XE |
| Modell | WD9001BKHG |
Kérdések? Lépjen kapcsolatba velünk a következőn keresztül Élő chat,
[e-mail védett] or
Ingyenes (800) 905-7329.
Jelenleg IT vásárlás és beszerzés több mint
100 ország és a szám!
