| Fabrikant | Lenovo |
| MPN | 90Y8872 |
| Alternatieve MPN's | IBM90Y8872, Technische bron 90Y8872 |
| UPC/EAN | 0883436235594 |
| Gemeenschappelijke naam | Lenovo Gen2 - harde schijf - 600 GB - SAS 6Gb/s |
| Beschrijving | 600GB 90Y8872 SAS 10000 RPM 2.5 IN 6GBPS SFF G2HS HDD |
| Amazon-ASIN |
B00QF0WW2S
|
| Adviesprijs |
$579.00
|
| Categorie |
Harde Schijven
|
| Product Line | Lenovo |
| Model | Gen2 |
| Staat van het product | Certified |
|---|
Oorspronkelijke prijs was: $ 579.99.$149.99De huidige prijs is: $ 149.99.
| Marketingtekst | Deze 10,000 rpm 6 Gbps 2.5-inch hot-swap SAS-drive biedt de hoogste prestaties. Het biedt een uitstekende betrouwbaarheid die werking in RAID-omgevingen mogelijk maakt zonder de prestaties of beschikbaarheid van applicaties in gevaar te brengen. |
|---|---|
| Belangrijkste verkoopargumenten | Hot-swap
2.5-inch, slanke vormfactor optimaliseert de opslagcapaciteit Snelheid van 10,000 tpm voor optimale prestaties |
| Productomschrijving | Lenovo Gen2 - harde schijf - 600 GB - SAS 6Gb/s |
| Form Factor | 2.5" SFF |
| fabrieksgarantie | 1 jaar garantie |
| Kenmerken | Beveiligingsinformatie (PI), SMART |
| Type | Harde schijf - hot-swap |
| Data Transfer Rate | 600 MBps |
| Hefvermogen | 600 GB |
| Spindelsnelheid: | 10000 tpm |
| Interface | SAS 6Gb/sec |
| Ontworpen voor | BladeCenter HS23 7875 (2.5"); Systeem x3100 M5 (2.5"); x3300 M4 (2.5"); x3500 M4 (2.5"); x3530 M4 (2.5"); x3550 M4 (2.5"); x3650 M4 (2.5"); x3650 M4 HD (2.5") |
Vragen? Neem contact met ons op via Live Chat,
[e-mail beveiligd] or
Tolvrij (800) 905-7329.
Momenteel inkoop & levering IT voorbij
100 landen en tellen!
