Deze 7,200 rpm HDD biedt een 2.5-inch vormfactor die kan worden gebruikt als hot-swap drive. Het HDD-aanbod voor de IBM System x-familie van 2.5-inch SATA HDD is de best presterende SATA-optie en biedt een bredere keuze aan keuzes om aan een reeks toepassingen te voldoen.
| Gewicht | 2.2 lbs |
|---|---|
| Staat van het product | Certified |
Oorspronkelijke prijs was: $ 619.00.$219.99De huidige prijs is: $ 219.99.
| Marketingtekst | Deze 7,200 rpm HDD biedt een 2.5-inch vormfactor die kan worden gebruikt als hot-swap drive. Het HDD-aanbod voor de IBM System x-familie van 2.5-inch SATA HDD is de best presterende SATA-optie en biedt een bredere keuze aan keuzes om aan een reeks toepassingen te voldoen. |
|---|---|
| Belangrijkste verkoopargumenten | Snelheid van 7,200 tpm voor optimale prestaties
Uitstekende betrouwbaarheid die werking in RAID-omgevingen mogelijk maakt zonder de prestaties of beschikbaarheid van applicaties in gevaar te brengen Een 2.5-inch brede, NL-vormfactor die maximale installaties in ondersteunde System x-systemen mogelijk maakt |
| Productomschrijving | Lenovo - harde schijf - 1 TB - SAS |
| Form Factor | 2.5" SFF |
| fabrieksgarantie | 1 jaar garantie |
| Kenmerken | SMART |
| Type | Harde schijf - hot-swap - nearline |
| Data Transfer Rate | 600 MBps |
| Hefvermogen | 1 TB |
| Spindelsnelheid: | 7200 tpm |
| Interface | SAS |
| Ontworpen voor | BladeCenter HS23 7875 (2.5"); Systeem x3100 M5 (2.5"); x3200 M3 (2.5"), 7327 (2.5"), 7328 (2.5"); x3250 M3 (2.5"), 4251 (2.5"), 4252 (2.5"); x3250 M4 (2.5"); x3250 M5 (2.5"); x3300 M4 (2.5"); x3400 M3 (2.5"), 7378 (2.5"), 7379 (2.5"); x3500 M3 (2.5"), 7380 (2.5"); x3500 M4 (2.5"); x3530 M4 (2.5"); x3550 M3 (2.5"), 7944 (2.5"); x3630 M3 (2.5"), 7377 (2.5"); x3650 M3 (2.5"), 7945 (2.5"); x3650 M4 HD (2.5"); x3950 X5 (2.5") |
| Fabrikant | Lenovo |
| MPN | 81Y9690 |
| Alternatieve MPN's | IBM81Y9690, Technische bron 81Y9690 |
| UPC/EAN | 0883436119139 |
| Gemeenschappelijke naam | Lenovo - harde schijf - 1 TB - SAS |
| Beschrijving | 1TB 7.2K 6GBPS NL SAS 2.5IN SFF HS HDD |
| Adviesprijs |
$619.00
|
| Categorie |
Harde Schijven
|
| Product Line | Lenovo |
Vragen? Neem contact met ons op via Live Chat,
[e-mail beveiligd] or
Tolvrij (800) 905-7329.
Momenteel inkoop & levering IT voorbij
100 landen en tellen!
