Lenovo harde schijf - 750 GB - hot-swap - 3.5" Slim Line - SAS - NL - 7200 rpm - FRU, (CRU) - Tier 1 - voor BladeCenter S 8886
| Staat van het product | Certified |
|---|
Oorspronkelijke prijs was: $ 299.99.$169.99De huidige prijs is: $ 169.99.
| Productomschrijving* | Lenovo - harde schijf - 750 GB - SAS |
|---|---|
| Form Factor | 3.5" slanke lijn |
| Kenmerken | SMART |
| Type | Harde schijf - hot-swap - nearline |
| Hefvermogen | 750 GB |
| Spindelsnelheid: | 7200 tpm |
| Interface | SAS |
| Prijstype | Veldvervangbare eenheid (FRU), door klant vervangbare eenheid (CRU) - Tier 1 |
| Ontworpen voor | BladeCenter S 8886 |
| Fabrikant | Lenovo |
| MPN | 42D0548 |
| Alternatieve MPN | IBM-42D0548 |
| Gemeenschappelijke naam | Lenovo - Harde schijf - 750 GB - hot-swap - 3.5" Slim Line - SAS - NL - 7200 rpm - FRU, (CRU) - Tier 1 - voor BladeCenter S 8886 |
| Beschrijving | Lenovo - Harde schijf - 750 GB - hot-swap - 3.5" Slim Line - SAS - NL - 7200 rpm - FRU, (CRU) - Tier 1 - voor BladeCenter S 8886 |
| Adviesprijs | |
| Categorie |
Harde Schijven
|
| Product Line | Lenovo |
Vragen? Neem contact met ons op via Live Chat,
[e-mail beveiligd] or
Tolvrij (800) 905-7329.
Momenteel inkoop & levering IT voorbij
100 landen en tellen!
