EMC - Harde schijf - 1 TB - 3.5" - SAS 6Gb/s - 7200 rpm - voor VNXe 3100, 3300
| Gewicht | 2.2 lbs |
|---|---|
| Staat van het product | Certified |
Oorspronkelijke prijs was: $ 470.00.$209.99De huidige prijs is: $ 209.99.
| Productomschrijving* | Dell EMC - harde schijf - 1 TB - SAS 6Gb/s |
|---|---|
| Form Factor | 3.5 " |
| Type | Harde schijf |
| Hefvermogen | 1 TB |
| Spindelsnelheid: | 7200 tpm |
| Interface | SAS 6Gb/sec |
| Ontworpen voor | VNXe 3100, 3300 |
| Fabrikant | EMC |
| MPN | V2-PS07-010 |
| Gemeenschappelijke naam | EMC - harde schijf - 1 TB - SAS 6Gb/s |
| Beschrijving | EMC - Harde schijf - 1 TB - 3.5" - SAS 6Gb/s - 7200 rpm - voor VNXe 3100, 3300 |
| Adviesprijs |
$470.00
|
| Categorie |
Harde Schijven
|
| Product Line | Dell EMC |
Vragen? Neem contact met ons op via Live Chat,
[e-mail beveiligd] or
Tolvrij (800) 905-7329.
Momenteel inkoop & levering IT voorbij
100 landen en tellen!
