2TB SAS 7200 RPM 6GB NL 3.5IN HS HDD
| Gewicht | 2.2 lbs |
|---|---|
| Staat van het product | Certified |
Oorspronkelijke prijs was: $ 629.00.$199.99De huidige prijs is: $ 199.99.
| Productomschrijving* | IBM - harde schijf - 2 TB - SAS |
|---|---|
| Form Factor | 3.5 " |
| Type | Harde schijf - hot-swap |
| Data Transfer Rate | 600 MBps |
| Hefvermogen | 2 TB |
| Spindelsnelheid: | 7200 tpm |
| Interface | SAS |
| Ontworpen voor | Systeem x3200 M2 (3.5"); x3200 M3 (3.5"); x3250 M2 (3.5"); x3250 M3 (3.5"); x3350 (3.5"); x3620 M3; x3630 M3 7377 (3.5") |
| Fabrikant | Lenovo |
| MPN | 42D0767 |
| Alternatieve MPN | IBM-42D0767 |
| UPC/EAN | 0883436077132 |
| Gemeenschappelijke naam | Lenovo - harde schijf - 2 TB - SAS |
| Beschrijving | 2TB SAS 7200 RPM 6GB NL 3.5IN HS HDD |
| Adviesprijs |
$629.00
|
| Categorie |
Harde Schijven
|
| Product Line | Lenovo |
Vragen? Neem contact met ons op via Live Chat,
[e-mail beveiligd] or
Tolvrij (800) 905-7329.
Momenteel inkoop & levering IT voorbij
100 landen en tellen!
