Az IBM 10K SAS HDD képes biztosítani a nagy tárolókapacitáshoz szükséges teljesítményt. A merevlemez 2.5 hüvelykes formátumú opciókat kínál, amelyek működés közben és egyszerűen cserélhető meghajtóként használhatók.
| Súly | 2.2 lbs |
|---|---|
| Állapot | Vizsgázott |
Eredeti ára: 849.99 USD volt.$245.99Jelenlegi ára: 245.99 USD.
| Marketing szöveg | Az IBM 10K SAS HDD képes biztosítani a nagy tárolókapacitáshoz szükséges teljesítményt. A merevlemez 2.5 hüvelykes formátumú opciókat kínál, amelyek működés közben és egyszerűen cserélhető meghajtóként használhatók. |
|---|---|
| Kulcsértékesítési pontok | A 2.5 hüvelykes, karcsú forma optimalizálja a tárolási kapacitást
Kiemelkedő megbízhatóság, amely lehetővé teszi a RAID-környezetben történő működést az alkalmazások teljesítményének vagy elérhetőségének veszélyeztetése nélkül A SAS-kompatibilitás lehetővé teszi, hogy ezek a merevlemezek közvetlenül csatlakozzanak System x rendszerekhez A SMART lehetővé teszi a segédprogramok számára, hogy figyelmeztessenek bizonyos közelgő meghajtóhibákra, így a cseréket még a probléma fellépése előtt elvégezni lehet. |
| termékleírás | Lenovo - merevlemez - 900 GB - SAS 6Gb/s |
| Form Factor | 2.5" SFF |
| Gyártói garancia | 1 év garancia |
| Jellemzők | OKOS |
| típus | Merevlemez - hot-swap |
| Adatátviteli sebesség | 600 MBps |
| Kapacitás | 900 GB |
| Orsó sebessége | 10000 rpm |
| Felület | SAS 6 Gb/s |
| Valamire tervezve | BladeCenter HS23 7875 (2.5"); System x3100 M5 (2.5"); x3200 M3 (2.5"); x3250 M3 (2.5"); x3300 M4 (2.5"); x3400 M3 (2.5"); x3500 M3 (2.5"); x3500 M4 (2.5"); x3530 M4 (2.5"); x3550 M3 (2.5"); x3630 M3 (2.5"); x3650 M3 (2.5"); x3650 M4 HD (2.5"); x3690 X5 (2.5"); x3850 X5 (2.5"); x3950 X5 (2.5") |
Kérdések? Lépjen kapcsolatba velünk a következőn keresztül Élő chat,
[e-mail védett] or
Ingyenes (800) 905-7329.
Jelenleg IT vásárlás és beszerzés több mint
100 ország és a szám!
